Yüksek Gerilim Motorları

Yüksek Gerilim Motorları

Göğüsten soğutmalı sincap kafes motorları ve farklı soğutma seçeneklerine sahip modüler bilezikli ve sincap kafes kaynaklı çelik çerçeve motorları dahil olmak üzere, çok çeşitli yüksek gerilim asenkron endüksiyon motorları sunmaktadır. Bu motorlar, en ileri ve en zorlu endüstriyel uygulamalar için, en ileri teknikler ve birinci sınıf malzeme ve bileşenler kullanılarak, ekstra güvenlik, güvenilirlik, dayanıklılık, verimlilik ve üretkenlik sunan, optimum şekilde tasarlanarak ve dizayn edilerek üretilmiştir.

 

Bilezikli modüler motorlar

Bu motorlar, yüksek start torku veya düşük başlangıç akımı gerektiren uygulamalarda kullanılır. Özellikle hadde motorları veya ağ koşullarının zayıf olduğu durumlar gibi ağır yük ataleti uygulamaları için uygundurlar.

 

Bilezikli motorlar, kanıtlanmış standart motor tasarımı, yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş havalandırma teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Tam germeli ve vakum/basınç yöntemiyle emdirme (VPI) uygulanmış olan sarımlar sayesinde, son derece verimli ve güvenilir olarak üretilmişlerdir.

 

Sincap kafesli modüler motorlar

En başarılı modüler motor platformu üzerine inşa edilmiş olan bu motorlar, ilgili tüm uluslararası standartlara uygun olup, değişken hız kontrolü için optimize edilmiştir ve üretimin her aşamasında sıkı testlerden geçirilir.

 

Göğüsten soğutmalı sincap kafesli motorlar

Bu çok amaçlı motorlar, küçük boyut, yüksek güç yoğunluğu, yüksek güvenilirlik, düşük kayıplar ve kolay bakımın benzersiz bir kombinasyonunu sunar. Değişken hızlı sürücülerle (VSD) kullanım için özel olarak tasarlanmış versiyonları da mevcuttur. VSD kontrolü, genel olarak hem ikinci derece, hem de sabit tork uygulamalarında daha da yüksek verimlilik ve hassas proses kontrolü anlamına gelir.

 

Kayıplar, malzemenin etkin kullanımı ve optimize edilmiş fan tasarımları ile en aza indirilmiştir. İndirgenmiş nüve ve fan kayıpları, kısmi yükte verimlilik eğrisinde keskin bir düşüş olmadığı anlamına gelir.

 

Tipik uygulamalar arasında pompalar, fanlar, üfleyiciler, kompresörler, konveyörler (sevk tertibatı), pülverizatörler (püskürtücü, tozlaştırıcı) ve hatta gemi pervaneleri ve AC jeneratörleri bulunur. Bu motorlar, enerji santralleri ve proses endüstrilerindeki pompaların ve diğer birçok sürekli çalışma uygulaması için mükemmel bir seçimdir.

 

Teknik Kapsam

  • IEC, 315 ila 50.000kW'a kadar uzanır.
  • Voltaj: 1,000-13,800V
  • F veya H Yalıtım Sınıfı
  • Koruma: IP23-IP55 ve üzeri
  • Soğutma: IC01, IC411, IC416, IC611, IC616, IC86W ve diğerleri
  • İnverter ve tehlikeli işlere uygundur
  • Yüksek ve üstün verimliliğe sahiptir
  • Genel ve belirli amaçlar içindir
  • Modüler ve özel olarak tasarlanmıştır